Czym byłby salon kosmetyczny bez specjalistycznej aparatury? Postęp technologiczny sprawił, że zabiegi kosmetyczne są o wiele bardziej skuteczne, niż kilka/kilkanascie lat temu. Klienci zauważają te efekty niemal natychmiast po wizycie w prywatnym salonie. PCZK jest sklepem, w którym zakupisz sprzęt wysokiej jakości i wyróżnisz swoją placówkę wśród konkurencji. Poznaj bliżej oferowane przez PCZK profesjonalne urządzenia kosmetyczne do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. 

Najlepsze lasery kosmetyczne na rynku. Sprawdź ja na PCZK.com.pl

Wiele modeli, które pochodzą z Chin, kuszą atrakcyjną ceną. Jednak znacznie odbiegają jakością od europejskich odpowiedników. Dlatego urządzenia kosmetyczne w ofercie sklepu PCZK są przystępne cenowo dla gabinetów kosmetycznych w Polsce. Produkowane w Europie, posiadające certyfikaty medyczne, jak również badania kliniczne, okażą się dobrą inwestycją. Dobrym przykładem jest tutaj urządzenie skanujące twarz – Lumiscan. Technologia ta pomaga budować świadomość wśród klientów.  Skaner twarzy pomaga przyjrzeć się z bliska problemom i podstawowym parametrom skóry, po którym mogą zostać zaoferowane zabiegi kosmetyczne dla klienta. 

Wśród podstawowych zabiegów w salonie kosmetycznym jest laserowe usuwanie owłosienia. Skuteczny laser INITIA stanowi przeciwwagę do najdroższych laserów dostępnych na rynku, ze względu na swoje wysokie parametry.

Urządzenia do modelowania sylwetki – najlepsze zabiegi wyszczuplające

Klientki, które zmagają się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej chcą się jej pozbyć szybko i bez katorżniczych treningów. Sposobem na to są urządzenia do modelowania sylwetki od PCZK. Profesjonalna aparatura do zabiegów wyszczuplających, nastawiona jest do walki z niechcianym tłuszczem i cellulitem. Platforma do modelowania sylwetki, wykorzystuje piezoelektryczną, skupioną falę dźwiękową, która skupia energię w jednym punkcie. Badania wykazały skuteczność w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. 

 

Comments are closed.

aubezpieczenia.pl 6badukleague.com zobacz wiecej