Piękny i elegancki manicure jest ozdobą każdej dłoni. Obecnie panie decydują się na metody malowania paznokci hybrydowe, żelowe lub akrylowe, gdyż zapewniają one trwałość i znakomity efekt. Ważnym elementem manicure jest baza do paznokci. Jak ją wybrać?

Rodzaje baz do paznokci

Baza do manicure przede wszystkim wpływa na wytrzymałość stylizacji, która pozostaje bez zmian nawet do 4 tygodni. W drogeriach i sklepach kosmetycznych można znaleźć wiele różnych rodzajów baz, które różnią się od siebie składnikami.

Jedną z popularniejszych jest baza klasyczna, która nadaje się do różnych metod zdobienia paznokci. Zawiera ona uniwersalne składniki, które chronią płytkę przed przebarwieniami i uszkodzeniami. Najczęściej ma ona kolor transparentny. Baza żelowa idealnie nadaje się do manicure żelowego. Ma żelową konsystencję i można dzięki niej delikatnie przedłużyć paznokcie. Ostatnim rodzajem jest baza witaminowa, która zawiera szereg składników odżywczych odbudowujących i regenerujących.

Jaką bazę do paznokci wybrać?

Pierwszym aspektem powinien być parametr decydujący o trwałości bazy. Każda kobieta chce, aby manicure utrzymał się przez długi czas i warto postawić na bazę, która tak właśnie działa. Najlepiej jest przeczytać opinie o danym produkcie lub zapytać profesjonalnej manikiurzystki. Drugim kryterium jest łatwość nakładania.

Baza powinna być oczywiście wydajna. Szczególnie docenią to profesjonalne kosmetyczki, które wykonują zabiegi non stop. Warto postawić także na produkty od sprawdzonych producentów. Wówczas można mieć pewność, że opis zgadza się z właściwościami, a baza będzie spełniać swoją funkcję bez zarzutów.

Gdzie kupić bazę do paznokci?

Wiadomo już, na co zwrócić uwagę, wybierając bazę do paznokci. Dobrze jest wybrać produkt wysokiej jakości, który nadaje się do profesjonalnego użytku. Bazy i inne kosmetyki do stylizacji paznokci można znaleźć w wielu drogeriach i hurtowniach kosmetycznych. Duży wybór produktów jest także w sklepach internetowych.

Wybierając bazę ze sklepu internetowego, można od razu porównać ceny i poczytać opinie. Na większości stron internetowych jest możliwość komentowania produktu i wiele osób tak właśnie robi. Dzięki temu można dowiedzieć się, czy baza do paznokci spełnia swoją funkcję, a może nie jest dostatecznie trwała. Warto przy tej okazji także sprawdzić całą ofertę sklepu i wybrać zestaw do manicure. Dzięki temu można sporo oszczędzić.

Więcej informacji znajdziesz na stronie baza do paznokci.

Comments are closed.

kst.org 7group.com earchmarket24.com