Jak w prosty sposób zmienić oblicze przydomowego tarasu czy ogrodu? Okazuje się, że kluczem są odpowiednie dodatki i dekoracje. Jedną z niebanalnych propozycji na dodatki są lampiony na zewnątrz. Eleganckie lampiony całkowicie zmienią odbiór przestrzeni i nadadzą elegancji. Jakie lampiony na zewnątrz wybrać?

Lampiony na zewnątrz wykonane z rattanu

Przydomowy ogród to idealne miejsce do relaksu – poza wygodnymi meblami warto zadbać też o dodatki. Rattanowe lampiony na zewnątrz są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Eleganckie, trwałe i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami staną się najlepszą ozdobą przestrzeni. Rattanowe lampiony na zewnątrz tworzone są ręcznie – oznacza to, że każdy lampion jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Wewnątrz lampiony znajduje się szklane naczynie, w którym umieszcza się świecę. Lampiony rattanowe można ustawić na stole, jak również zawiesić je nad tarasem, tworząc niebanalną dekorację przestrzeni. Lampiony rattanowe powinny być chronione przed wilgocią i przechowywane w suchym i przewiewnym miejscu.

Lampiony na zewnątrz w formie lamp solarnych

W nowoczesnych ogrodach i na tarasach warto wykorzystać lampiony na zewnątrz w formie lamp solarnych. To praktyczne rozwiązanie i produkt, który z pewnością poprawi estetykę otoczenia. Funkcjonalne lampy mogą być wykorzystane zarówno jako dekoracja na stołach, parapetach czy na podłodze, ale też jako element pozwalający na wyznaczenie ścieżek ogrodowych. Dzięki lampom możliwe stanie się bezpieczniejsze poruszanie po ogrodzie! Lampy solarne tworzone są z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo – materiał ten jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i korozją. Lampy takie mogą być zasilane na dwa sposoby: poprzez energię słoneczną, jak i kabel USB. Lampiony solarne posiadają regulację intensywności światła.

Comments are closed.