Bez problemu idzie dostać meble do małej kuchni. Wystarczy tylko rozejrzeć się po ofertach salonów meblowych. Należy jednak dokonać takiej decyzji, aby być zadowolonym, jeżeli chodzi o funkcjonalność, ale także estetykę.

Połysk i światło w małej kuchni

Wielu projektantów zwraca uwagę na to, aby w małej kuchni wykorzystywać światło, dzięki czemu można optycznie powiększyć całą przestrzeń. Światło pięknie odbija się w lakierowanych frontach kuchennych. Tylko, że nie każdy chce, aby jego meble do małej kuchni posiadały lakierowane fronty. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Można zdecydować się na płyty ścienne, które wykonane są w wersji z połyskiem. Jest to jedna z najciekawszych propozycji, którą można znaleźć na rynku. Efekt końcowy może zdumiewać. Połyskliwe płyty ścienne można ze spokojem zestawić z matowymi meblami kuchennymi, które także w ostatnim czasie cieszą się sporą popularnością. 

Neonowe meble do małej kuchni

Idealna propozycja dla osób, które nie boją się postawić na swoim. Nie oznacza to faktu, że należy całą kuchnię urządzić w neonowym kolorze. Można postawić na dwa przewodnie kolory lub nawet trzy. Propozycja? Zieleń, czerń i biel. Zielone mogą być dolne szafki kuchenne. Czarne będą blaty kuchenne. Biały pozostaje na górne szafki kuchenne (o ile ktoś się na nie zdecyduje), a także na ściany. Trochę wyobraźni i można się przekonać, że taka propozycja na pewno będzie pięknie prezentować się w małej kuchni. Neonowe kolory są oryginalne i coraz częściej wybierane – nie tylko do kuchni. 

Comments are closed.