Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i medyczne służą dzisiaj nie tylko poprawieniu naszego zdrowia, ale również urodzie. Lasery medyczne i kosmetyczne od wielu lat wykorzystywane są do tego, aby korygować niedoskonałości naszej skóry i sprawiać, że czujemy się piękniejsi. Jak działają? Czy ich zastosowanie jest bezpieczne? Jak przygotować się do zabiegu z użyciem lasera?

Nowoczesne lasery medyczne i kosmetyczne

Lasery medyczne od wielu lat obecne są w polskich klinikach i szpitalach: wykorzystywane są one do szybkich i bezpiecznych operacji, np. na oddziałach okulistycznych. Czy wiesz, że lasery medyczne i kosmetyczne to również urządzenia, które mogą pomóc naszej skórze? Szerokie zastosowanie laserów sprawia, że możliwe jest redukowanie zmarszczek, redukowanie poszerzonych porów, ale również walka z bliznami czy przebarwieniami. Lasery pozwalają na skuteczne odmładzanie skóry szyi, dekoltu czy twarzy, usuwanie zmian skórnych, takich jak włókniaki czy brodawki. 

Jak działają lasery medyczne i kosmetyczne SHAR-POL? Laser emituje wiązkę światła o określonej długości. Wiązka ta penetruje skórę na konkretnej głębokości: może to być naskórek, ale też głębsze warstwy skóry. Działanie lasera polega na powodowaniu kontrolowanych mikro uszkodzeń i usuwanie wody z komórek skóry. W ten sposób organizm zostaje pobudzony do działania i regeneracji. Dzięki naświetlaniu skóry laserem w bardzo precyzyjny sposób miejsce mienione chorobowo jest uszkadzane, a organizm rozpoczyna proces regeneracji tkanek. 

Jak przygotować się do zabiegu z użyciem lasera?

Decydując się na zabieg z użyciem laserów medycznych i kosmetycznych przede wszystkim konieczne jest wypełnienie ankiety medycznej, w której padną pytania i choroby przewlekłe. Samo przygotowanie może polegać na znieczuleniu skóry maścią, co znacząco zmniejszy dyskomfort podczas zabiegu. Zabieg może trwać od 15 minut do godziny.

Comments are closed.

https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ est.pl https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/