Dzięki rozwijającej się kosmetologii i medycynie estetycznej walka o wymarzoną, szczupłą sylwetkę jest znacznie uproszczona. Aby zrzucić oponkę z brzucha lub pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z ud, nie trzeba bazować tylko na ćwiczeniach i restrykcyjnej diecie. Urządzenie do liposukcji Embrace RF jest cennym, realnym wsparciem w odchudzaniu i przywracaniu jędrności swojemu ciału. Czym charakteryzuje się rewolucyjny sprzęt?

Nowoczesne urządzenie do liposukcji krokiem w przyszłość 

Urządzenie do liposukcji zaprojektowane zostało przez znanego i cenionego producenta Inmode. Embrace RF jest zaawansowanym sprzętem wykorzystywanym głównie do przeprowadzania mało inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: lipolizy RFAL, termoliftingu oraz  redukcji cellulitu.  Aparat standardowo wyposażony jest w trzy aplikatory o zróżnicowanej wielkości i konstrukcji, co umożliwia lekarzowi precyzyjne działanie na mniejszych i większych obszarach. Głównym czynnikiem terapeutycznym działającym na ciało jest prąd RF. Urządzenie do liposukcji  wytwarza prąd RF przepływający przez tkanki znajdujące się pomiędzy elektrodami: zewnętrzną i wewnętrzną. Procedura koaguluje adipocyty i naczynia krwionośne oraz ujędrnia skórę.  

Zabiegi przynoszą fenomenalne efekty, które nie ograniczają się do wyszczuplenia wybranych miejsc. W parze ze spadkiem centymetrów w obwodach idzie wzrost napięcia i gęstości skóry. Co ważne, zastosowana technologia pozwoliła na znaczące zredukowanie bólu, obrzęków i zasinienia, które towarzyszą klasycznemu odsysaniu tłuszczu.

Jedno urządzenie, wiele możliwości 

Producent daje możliwość poszerzenia urządzenia do liposukcji Embrace RF o dodatkowe aplikatory CelluTite (redukcja cellulitu), Forma (nieinwazyjny ujędrnianie skóry), BodyFX/MiniFX (modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu) oraz FormaV (ginekologia estetyczna).

Comments are closed.